"Pasif yangın durdurucular"
Hakkımızda

Nanotek İnşaat Sanayi ve Yapı Malzemeleri Ticaret A.Ş, 2005 senesinde Master Builders Solutions Yapı Kimyasalları ürünlerinin Marmara Bölgesi’nde satış-pazarlama ve lojistik faaliyetlerini yürütmek üzere kurulmuştur. Dudullu'daki merkez ofisi, Ferhatpaşa’da bulunan 1800 m² kapalı alana sahip lojistik merkezi,Firuzköy'de bulunan 2000 m²’lik lojistik merkezi, geniş araç parkuru ve sağlam finans yapısı ile kısa sürede yapı sektörünün sayılı güvenilir firmaları arasındaki yerini almıştır.

Nanotek, 45 kişilik güçlü ekibiyle Marmara Bölgesi'ndeki yüzlerce projeye, stratejik çözüm ortağı olarak çalıştığı seçkin bayi ağı ile hizmet vermektedir.

Nanotek, sattığı ürünlerde ve verdiği hizmette müşteri memnuniyeti ve mükemmellik ilkesine bağlı olarak çalışmalarını sürdürmekte ve gelişmeye devam etmektedir.

Nanotek olarak misyonumuz, vizyonumuz, değerlerimiz ve kalite politikamıza bağlı olarak temel amacımız; bölgemizin yapı sektöründe yapı kimyasalları pazarını genişletmek, dünya standartlarındaki ürünlerimizi, kaliteli hizmetle bayilerimize, proje ve şantiyelere ulaştırmaktır.

Yapı sektöründe kalitenin öneminin bilincinde olan Nanotek, müşteri başarısı ve memnuniyeti üzerinde yoğunlaşmayı ilke edinmiştir. Nanotek`in temel hedefi, üstün hizmetle ve stratejik işbirliği ile başarıya ulaşmaktır.

Nanotek, yapı sektörünün ihtiyacı olan teknik malzemeleri, gerek üreterek gerekse yurtiçi ve yurtdışı tedarik noktaları oluşturarak, projeler geliştirme misyonuna devam edecektir.

Misyonumuz

Kurucu ortaklarımızın maddi ve manevi varlıkları, iş adamlıklarını, yöneticilik, teknik, ticari yeteneklerini ve birikimlerinden yararlanarak;

* Ülkenin milli ve manevi değerlerine katkı sağlayacak iş politikaları geliştiren, tedarikçi ve bayilerimizin ihtiyaçlarını en üst düzeyde kalite ve hizmet anlayışıyla karşılayan, çözüm odaklı satış ve teknik destek sunan, nitelikli ve özverili personel istihdam eden, ulusal ve uluslar arası bilinirliği ve özsermaye yeterliliği olan, sektörde saygı duyulan, çalışanlarına, tedarikçilerine, bayilerine ve ortaklarına güven veren, güçlü pazar payına sahip bir firmayız;

* Faaliyet bölgemizin kaliteli ve ekonomik yapılaşmasına, teknik yapı malzemeleri pazarının sağlıklı gelişmesine, haksız rekabetten arındırılmasına, teknolojik gelişmelerden yararlandırılmasına katkıda bulunur; tedariğini yaptığımız ileri teknoloji ürünlerle global değişim ve gelişmelere uygun, güvenilir, kaliteli, hızlı, profesyonel hizmet sunarız.

Vizyonumuz

Faaliyet bölgemiz uluslararası iş, finans ve kültür merkezine dönüşecek, tüm araziler değerlendirilecek, projeler kaliteli malzeme kullanan yapılarla inşa edilecek; daha yıllarca, NANOTEK’in sunduğu üstün nitelikli yapı malzemeleri ile mühendislik hizmetlerine ihtiyaç ve talep sürecektir.

Bu nedenle, NANOTEK, yıllık gelişme planları ve stratejiler oluşturarak 5 yıl içinde faaliyet alanlarında disiplinli bir şekilde sürdürülebilir büyüme trendi sağlayan, özsermaye, bilinirlik, kadro yeterliliği, satış ve ciro hedeflerini gerçekleştirmiş, sektörde öncelikli tercih edilen bir firma olmalıdır.